dodaj do ulubionych dodaj opinię

Wyszukaj kod pocztowy


K-EX

średnia ocena: 2.0 / 218 opinii

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

Ocena:9.2/10Wszystkich opinii: 82532oceń kurierazobacz opinie

skandal!!!

Jestem absolutnie rozczarowany skandaliczną obsługa klienta w oddziale łódzkim. W dniu 05/07/12 została nadana przesyłka , około godziny 13,30 w dniu dzisiejszym (06/07/12) moje zdziwienie było ogromne, gdy otrzymałem maila z informacją o awizacji przesyłki i próbie doręczenia. Zdziwienie, czytaj dalejponieważ cały dzień oczekiwałem na przesyłkę w domu, razem z czteroosobowa rodziną. Nie jesteśmy buszmenami niewidocznymi dla ludzi z miasta, nie mieszkamy rówież w lepiance i nie mamy problemów ze wzrokiem. Kuriera u mnie nie było, nie kontaktował się również telefonicznie w sprawie przesyłki. Natychmiast zadzwoniłem pod numer infolinii podamy w treści maila. Po wielokrotnych telefonach otrzymałem numery do łodzkiego oddziału - stacjonarne, dostępne na stronie - nikt nie odbiera (godzina 14,30 w piątek!!!), po KOLEJNYM telefonie do oddziału, dwa numery komórkowe. Po kolejnych wielokrotnych próbach kontaktu odebrał pan, który w żaden sposób nie zweryfikował czy kurier rzeczywiście probowal dostarczyć przesyłkę, czy go nie było, następnie zbył mnie oraz podał bezpośredni numer do kuriera, który ma wyłączony telefon. Jedyny pracownik, z którym udalo mi się skontaktować widocznie stwierdził, że standard obsługi klienta w Panstwa firmie został w pełni zrealizowany i przestał odbierać telefon. W tym momencie skończyła mi się możliwości kontaktu z Państwa firmą, zostałem bez przesyłki, która być może zostanie dostarczona za dwa dni, czyli w poniedziałek. Na kazdym etapie rozmowy spotykałem się z brakiem chęci pomocy w rozwiązaniu mojego problemu, nie uwzględniając w żaden sposób moich potrzeb, jako waszego klienta; lub co gorsze (chociaż nie wiem, co gorsze) brakiem jakiejkolwiek możliwości kontaktu.

~olga, 6 lipca 2012 r.

średnia: 1.0

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

Koszmar!!!!!

Przestrzegam przed tą firmą ! Przesyłki bardzo drogie, a za ceną nie idzie jakość obsługi i usługi. Nigdy więcej!!!!

~ela, 2 lipca 2012 r.

średnia: 1.0

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

Tragedia

Czekam na paczkę już 5 dni. Zamówiłam transformator do łóżka dla ciężko chorej osoby. Wysyłają @ z awizo a wcale ich nie było. Kiedyś zamówiłam na Allegro serwis obiadowy to dostałam że mogłam z niego układać puzzle !

~Renata, 30 czerwca 2012 r.

średnia: 1.0

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

Korzystałem z ich usług, tragedia.

Kurierzy trafili się dogadani z tym że czasem mieli taki rozkład jazdy że musiałem ich prosić żeby przyjechali albo dowozić paczki do głównej drogi bo nie było czasu. Cena wysyłek to jedna z najdroższych po podliczeniu wszystkich kosztów. Pierwsze mnie czytaj dalejproszono aby pakować paczki w folie a nie w kartony bo wygodniej jest wszystkim przekładać i mniej miejsca a po miesiącu przysyłają kilka tysięcy kary za zapakowanie paczek w folie a nie karton. Odwołanie do kary oczywiście odrzucone. Nie polecam, jak narazie każda firma z którą mam styczność jest tańsza i bardziej kompetentna.

~wysyłka puf, 26 czerwca 2012 r.

średnia: 1.3

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

Stanowczo odradzam

Paczki wysłane za pośrednictwem tej firmy idą dłużej niż paczki pocztowe. Ponadto kurierowi się nie chce jeździć, więc w efekcie trzeba samemu jechać i odebrać przesyłkę. Masakra. I tak miałem szczęście, że nie była uszkodzona, wnioskując z innych komentarzy.

~Zubitzu, 25 czerwca 2012 r.

średnia: 1.0

terminowość:

jakość obsługi:

kontakt:

«56789»

nazwa:K-EX
ulica:Zagnańska 61
miejscowość:25-528 Kielce
telefon:801 702 505
strona główna:http://express.kolporter.com.pl